Gogle balistyczne BOBSTER Bravo ANSI Z87

  • Dodaj recenzję:
  • BBRA101
  • Producent: BOBSTER
  • Waga: 0.27 kg
  • Dostępność: <strong>dostępny</strong> dostępny  (5 szt.)
  • Czas realizacji: WYSYŁKA w 24h
  • szt.
  • Cena netto: 247,15 PLN 365,00 PLN 304,00 PLN

Niskoprofilowe gogle taktyczne Bobster BRAVO ANSI Z87

Wykonane zgodnie z wymogami rygorystycznych norm batalistycznych. Gogle BRAVO są przeznaczone głównie dla wojska do bezpośredniego zastosowania na polu walki. Soczewki wykonane zgodnie z normą ANSI Z87 oferują krystalicznie czystą wizję i są specjalnie chronione przed zamgleniem. Wygodne wyściełanie gumy tworzy uszczelkę dopasowaną do kształtu twarzy i chroni oczy przed uderzeniami, wiatrem i odłamkami. W zestawie z goglami BRAVO znajdują się dodatkowe dwa komplety soczewek żółtych i przezroczystych, które możemy stosować w zależności od oświetlenia i pory dnia lub nocy.

Gogle balistyczne Bravo firmy Bobster można stosować do niemal wszystkich kształtów i rozmiarów twarzy, dopasowując je sobie za pomocą regulowanej i elastycznej taśmy, oraz miękkiej gumowej oprawy. Gogle BRAVO Ballistic są idealne dla aktywnych strzelców, którzy wymagają wysokiej klasy ochrony balistycznej i bezprzeszkodowego widzenia peryferyjnego. Dzięki eleganckiemu niskoprofilowemu wzornictwu można je wygodnie nosić z kapeluszami, hełmami i maskami ochronnymi. Biorąc pod uwagę większość innych wytrzymałych okularów balistycznych, gogle Bobster Bravo to świetna propozycja dla graczy Airsoft poszukujących pewnej ochrony oczu na rynku! Gogle Bobster Bravo ANSI Z87 zapewniają skuteczną ochronę oczu w nienagannej cenie i są idealne dla wojskowych i entuzjastów airsoftu. 

Cechy :
ANSI Z87 - soczewki przyciemniane, żółte i transparent
Soczewki przyciemniane zapewniają 100%
ochronę przed promieniowaniem UV
Powłoka soczewek Anti-Fog
Regulowany pasek gogli
Elastyczne uszczelnienie gumowe
Solidna oprawa
System szybkiej wymiany
Wyłożone pianą górne i dolne porty wentylacyjne
W komplecie ochronny rękaw
Gwarancja wieczysta na uszkodzenia techniczne
W zestawie wytrzymały futerał MOLLE

Spełniane normy oceny bezpieczeństwa: MCEPS / Military Ballistics, ANSI Z87.1-2003 +, CE EN166 (B)

KOLOR OPRAWY: CZARNY

Pakiet zawiera: gogle balistyczne BRAVO ANSI Z87, zintegrowany rękaw ochronny, 2x soczewka przyciemniana, 2x soczewka żółta, 2x soczewka przezroczysta, ściereczka do czyszczenia, futerał MOLLE

 

    

strona producenta: www.bobster.com